субота, 26 листопада 2016 р.

Семінар-практикум шкільних бібліотекарів Кіровоградського району

24 листопада 2016 року на базі Созонівський НВК відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів Кіровоградського району  на тему «Підвищення професійної майстерності шкільних бібліотекарів засобами активізації творчого пошуку та впровадження сучасних форм роботи у їх діяльність».  Метою семінару було підвищення професійної майстерності шкільних бібліотекарів засобами активізації творчого пошуку та впровадження сучасних форм роботи у їх діяльність, налаштування шкільних бібліотекарів на усвідомлення ролі бібліотеки в інноваційному розвитку загальноосвітнього навчального закладу, переконання шкільних бібліотекарів у потребі спільної, злагодженої роботи з педагогами у питаннях активізації творчого пошуку, визначення ефективних форм роботи, що сприяють підвищенню пізнавальних інтересів учнів.
Для учасників семінару бібліотекарем Катеринівської ЗШ Кондратенко М.М. було проведено майстер-клас «Метод проектів у формуванні компетентного користувача бібліотеки». Дуже зворушливо і пізнавально  познайомила присутніх з проектом «З Україною в серці» бібліотекар Соколівської ЗШ Попова В.В. Презентувала досвід роботи Созонівського НВК з проблеми «Формування читацьких інтересів учнів шляхом впровадження інноваційних форм в діяльності шкільних бібліотекарів загальноосввтніх навчальних закладів».
Скринька творчості містила цікаву  гру-подорож «Казковий диліжанс», проведений бібліотекарем Созонівського НВК Барильченко Т.В., літературно- проектні композиції «За що я люблю Україну» «Село моє, для мене ти єдине». Велике задоволення викликало перегляд інсценізації п’єси Г.Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» драмстудії «Ровесник» (керівник Іванко В.С.).

Немає коментарів:

Дописати коментар